Leo Hostel

 

Recepcja - tel. +48 61 662 54 90

 

Łukasz - tel. 691-629-757 (English)
Joanna - tel. 667-815-042 (English)
 

e-mail:  biuro@leohostel.pl

 

Ul. Ząbkowicka 10

60-166 Poznań


Dojazd z dworca PKP

 Wsiadamy do tramwaju numer  6 na Moście Dworcowym.  Jedziemy nim około 15 minut do przystanku "Budziszyńska". Tam przesiadamy się na tramwaj linii nr 1 lub 13, ( w godzinach szczytu można skorzystać również z linii nr 15)  którym jedziemy dwa przystanki. Wysiadamy na przestanku "Cmentarna".  Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w prawo i po 50 metrach po lewej stronie będzie ulica  Ząbkowicka.  Na tej ulicy, pod numerem 10 znajduje się nasz Leo Hostel. W soboty i niedziele od 9:00 do 17:00 tramwaj linii nr 6 jedzie bezpośrednio z Mostu Dworcowego do hostelu.

 

Z centrum miasta dojedziemy do Leo Hostelu bezpośrednio linią tramwajową nr 13.  

 

Dojazd z lotniska Ławica
Autobusem nr 77 (kierunek os. Kwiatowe) wysiadamy na przystanku Junikowo. Zalecamy dojazd taksówką, zważywszy na krótki odcinek ok. 3 km.
 

Dojazd z Autostrady A2
Przez Komorniki, kierujemy się na ulicę Wołczyńską, przejeżdżamy przez przejazd kolejowy i dalej ulicą Grunwaldzką jedziemy w kierunku Junikowa i centrum miasta. Na wysokości cmentarza junikowskiego skręcamy na światłach w prawo w ulicę Wieruszowską. Po 50 metrach znów skręcamy w prawo w ulicę Namysłowską i ta ulica doprowadzi nas do Ząbkowickiej, na której znajduje się Leo Hostel.

Dojazd nocą komunikacją miejską - autobusem nocnym MPK nr 251 z Ronda Kaponiera, w stronę Os.Kwiatowego ( wysiadamy na przystanku Junikowo) Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w lewo i pierwsza w prawo to ulica Ząbkowicka.