Leo Hostel

 

Recepcja : tel. 61 662 54 90

 

Łukasz (English) - tel. 691-629-757

Joanna (English) - tel. 667-815-042

 

e-mail:  biuro@leohostel.pl

 

Ul. Ząbkowicka 10

60-166 Poznań


Dojazd z dworca PKP

 

Tramwajem nr 7 dojedziemy bezpośrednio do Leo Hostelu.

Na Moście Dworcowym wsiadamy w tramwaj nr 7 (kierunek Junikowo). Wysiadamy na przestanku "Cmentarna".  Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w prawo i po 50 metrach po lewej stronie będzie ulica  Ząbkowicka.  Na tej ulicy, pod numerem 10 znajduje się nasz Leo Hostel. 

 

Z centrum miasta dojedziemy do Leo Hostelu bezpośrednio linią tramwajową nr 6.  

 

Dojazd z lotniska Ławica
Autobusem nr 77 (kierunek os. Kwiatowe) wysiadamy na przystanku Junikowo. Zalecamy dojazd taksówką, zważywszy na krótki odcinek ok. 3 km.
 

Dojazd z Autostrady A2
Przez Komorniki, kierujemy się na ulicę Wołczyńską, przejeżdżamy przez przejazd kolejowy i dalej ulicą Grunwaldzką jedziemy w kierunku Junikowa i centrum miasta. Na wysokości cmentarza junikowskiego skręcamy na światłach w prawo w ulicę Wieruszowską. Po 50 metrach znów skręcamy w prawo w ulicę Namysłowską i ta ulica doprowadzi nas do Ząbkowickiej, na której znajduje się Leo Hostel.

Dojazd nocą komunikacją miejską - autobusem nocnym MPK nr 251 z Ronda Kaponiera, w stronę Os.Kwiatowego ( wysiadamy na przystanku Junikowo) Przechodzimy przez ulicę Grunwaldzką, idziemy w lewo i pierwsza w prawo to ulica Ząbkowicka.